ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator
Milí rodičia, naša ambulancia detskej urológie momentálne nemôže z dôvodu obmedzených kapacít prijímať nových pacientov. Toto opatrenie platí do odvolania, o zmenách vás budeme včas informovať. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Detská urológia

Sme presvedčení, že každý zdravotný problém dieťaťa patrí do rúk špecialistu, ktorého prioritou nie je iba odborný, ale aj empatický prístup k malému pacientovi. Hoci návšteva urologickej ambulancie nepatrí medzi najobľúbenejšie, my v rámci polikliniky Dr. Martinko robíme všetko pre to, aby sa u nás dieťa každého veku cítilo príjemne a bezpečne.

Urologická ambulancia pre deti poskytuje starostlivosť pacientom s ochorením urogenitálneho traktu, a to v rámci ambulantnej starostlivosti aj chirurgických zákrokov. Aby sme eliminovali potencionálne riziká ochorení močového ústrojenstva, používame účinné a overené schémy liečby, uplatňujeme moderné systémy tlmenia bolesti a spolupracujeme s rodičmi tak, aby sa dieťa vždy cítilo komfortne.

Urologická ambulancia s najmodernejším vybavením

Prečo máte zveriť zdravie svojich detí práve nám? Prostredie, ktoré nepôsobí sterilne a chladne, a citlivý, no zároveň odborný prístup špecialistu-urológa je prvým predpokladom, že vaše dieťa nebude mať stres či traumu z vyšetrenia. Hravý prístup, ktorý patrí medzi know-how nášho zdravotníckeho personálu doplnený o špičkové moderné vybavenie pre čo najväčšiu pohodu detských pacientov, je pri každom vyšetrení samozrejmosťou.

V špecializovanej klinike Dr. Martinko sa snažíme vnímať aj potreby a prežívanie rodičov. Presné plánovanie termínu vyšetrenia a najmodernejšie medicínske postupy sú cestou, ako zmierniť rodičovský strach a psychickú záťaž z vyšetrenia dieťaťa. Ste to totiž práve vy, kto musí byť dieťaťu oporou a pokojným sprievodcom na ceste za zdravím.

Nadštandardná starostlivosť v oblasti urológie

V rámci pediatrickej urológie detskej kliniky
Dr. Martinko dostane vaše dieťa nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Detský urológ mu bezbolestne a bez stresu urobí ultrasonografické vyšetrenie. Nezostúpené semenníky, mieškové varixy či fimóza – problém s predkožkou, ktorá sa nedá pretiahnuť cez žaluď, sú len niektoré z ťažkostí, o ktoré sa citlivo postará náš odborník. Môžete sa na nás s dôverou obrátiť, ak chcete svojmu synovi alebo dcére pomôcť so zápalom močových ciest, s vrodenými anomáliami uropedického systému – obličiek, močového mechúra alebo močových ciest –  či s akýmkoľvek ďalším zdravotným problémom, ktorý patrí do rúk detského urológa. Náš tím špecialistov vrátane anestéziológa sa postará o to, aby z chlapcov a dievčat bez stresu a bolesti vyrástli dospelí a zdraví mladí ľudia. Vďaka odbornosti celého tímu a špičkovému technickému vybaveniu prebiehajú všetky vyšetrenia a nutné zákroky rýchlo, ale zároveň citlivo, miniinvazívne a podľa možností bezbolestne. Naším cieľom pritom zostáva minimalizácia vedľajších účinkov a krátka rekonvalescencia.

Neodkladajte vyšetrenie u urológa na neskôr. Urologické problémy u detí sú iné ako u dospelých. Prevládajú vrodené vývojové chyby a ak sa neriešia, môžu byť nebezpečné. My vás počúvame a spolu s vami dokážeme, že návšteva lekára je prirodzená cesta, ako sa vyhnúť nepríjemným následkom na zdraví tých, ktorých milujeme. Vďaka napredovaniu diagnostických metód nám moderná medicína navyše často ponúka sofistikovanejšie a rýchlejšie riešenia, ako by sme očakávali. Objednajte sa pomocou formulára alebo telefonicky.


Vážime si váš čas

Vážime si váš čas, a preto vás a vaše deti objednávame na vopred dohodnutý termín. Objednať sa môžete jednoducho – telefonicky alebo online.

X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať