ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Stomatológia

Myšlienka vytvoriť prvú detskú špecializovanú polikliniku Doktor Martinko vznikla na základe našich dlhoročných skúseností v rámci ambulancie detskej stomatológie zubných kliník Dr. Martin. Za mnoho rokov sme pochopili, ako vie nedostatočná či nesprávna starostlivosť o mliečne zúbky a najmä neempatický prístup odborníka potrápiť deti aj ich rodičov. Zároveň sme vďaka mnohým malým pacientom dokázali, že návšteva stomatologickej ambulancie pre deti nemusí automaticky prinášať strach a traumu. Pretože naši odborníci vnímajú svoju prax ako poslanie.

Stomatológia

Všetko sa začína prvým zúbkom.

Prvú návštevu stomatológa naplánujte svojim deťom hneď po tom, ako sa im prerežú prvé zúbky. V pedostomatologickej ambulancii Doktor Martinko sa o zúbky staráme od tohto obdobia až do veku 18 rokov. Pravidelné preventívne stomatologické prehliadky potom prispievajú k správnym návykom v rámci starostlivosti o zdravie a zároveň pomáhajú vášmu dieťaťu pestovať si k detskému stomatológovi dôveru. Návšteva nášho zdravotníckeho zariadenia je totiž zážitok!

Bez plaču a bolesti.

Naši odborníci počas prvej návštevy skontrolujú Samotné vyšetrenie u našich skúsených odborníkov sa začína rozhovorom s vami rodičmi. To nám od prvého momentu pomáha spoznať pacienta i jeho ťažkosti a pristupovať k nemu tak, ako to v danom veku práve potrebuje. Vieme, ako veľmi vám záleží na tom, aby vaše dieťa ani v zubárskom kresle netrpelo a všetko prebehlo hladko. Priebeh každého stomatologického výkonu je organizovaný tak, aby dieťa odchádzalo usmiate a nemalo problém vrátiť sa k nám. Používame preto efektívne a overené spôsoby liečby, moderné systémy tlmenia bolesti od vhodnej premedikácie až po narkózu v nevyhnutných prípadoch a úzko spolupracujeme s rodičmi každého detského pacienta. Aj pri zanedbaných zúbkoch sa tak vyhneme zdraviu škodlivému stresu a fóbiám v dospelosti.

Pozitívny zážitok ako základ zdravých zubov.

Pozeráme sa na svet detskými očami, preto ku všetkým deťom pristupujeme individuálne a s citom. Nielenže dokážeme vnímať ich neistotu, pomáhame deťom, aby sa jej u zubára zbavili. Dôležitý je totiž už prvý dojem. Aj preto čakáreň u nás nie je čakárňou, ale herňou, kde si nájde zábavu a rozptýlenie dieťa každého veku. Aby si náš tím získal dôveru najmenších pacientov ešte skôr, ako si u nás prvýkrát sadnú do kresla v podobe rakety, lietadla či iného dobrodružstva, prevedieme ich po ambulanciách detskej kliniky a primerane veku predstavíme všetky nástroje a vybavenie, s ktorým pracujeme. Tak sa každá návšteva u nás stane postupne vzrušujúca.

Vďaka profesionalite zdravotníckeho tímu a najmodernejšiemu vybaveniu detskej kliniky Doktor Martinko sú všetky zákroky detského stomatológa rýchle, efektívne a bez negatívneho zážitku pre vaše dieťa. Do veľkej miery nám v tom určite pomáhate aj vy rodičia. Ďakujeme preto, že neodkladáte preventívnu prehliadku ani vyšetrenie svojho dieťaťa u stomatológa. Objednajte sa už dnes telefonicky alebo cez elektronický formulár. Myslíme na vaše pohodlie, preto je u nás bezproblémové parkovanie i objednanie na presný čas samozrejmosťou.

Vážime si váš čas

Vážime si váš čas, a preto vás a vaše deti objednávame na vopred dohodnutý termín. Objednať sa môžete jednoducho – telefonicky alebo online.

Váš čas
X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať