ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Detská sonografia

Vidieť, čo je voľným okom neviditeľné, a vďaka tomu dobre určiť diagnózu a nastaviť liečbu – presne na to slúžia diagnostické zobrazovacie metódy. Detský pacient si vyžaduje rovnakú, ak nie väčšiu pozornosť ako dospelý. Aby malo vaše dieťa pod jednou strechou nielen detských špecialistov, ale aj potrebné zobrazovacie metódy, otvorili sme ambulanciu detskej sonografie. Vám aj vášmu dieťaťu tak šetríme čas potrebný na vyšetrenie a začatie liečby a hlavne tým prispievame k zmierneniu stresu, ktorému sú rodičia aj deti neraz pri návšteve lekára vystavení.

Vaše dieťa v rukách skúseného detského špecialistu.

Poliklinika Dr. Martinko je zameraná na detských pacientov, a preto aj naši lekári a ďalší zdravotnícky personál je špeciálne vyškolený na komunikáciu s deťmi a pomoc zvládať detskému pacientovi situácie, ktoré sa mu môžu zdať ako stresujúce alebo nepríjemné. Oddelenie detskej sonografie nie je výnimkou.
Vyšetrenia, ktoré zahŕňajú ultrasonografické vyšetrenie prietoku krvi v žilách končatín a vyšetrenie prietoku krvi v artériách končatín pomocou CW – Dopplerom, USG hornej časti brucha (pečeň, žlčník, žlčové cesty), hernií, mieška (skrota), apendixu, močového mechúra, obličiek aj vyšetrenia zamerané na tumorózne rezistencie – povrchové alebo brucha, robí skúsený lekár – špecialista.
Bez zbytočne dlhého, niekoľkotýždňového čakania, na základe termínu objednania vyšetrí vaše dieťa spôsobom, ktorý je hravý a zároveň odborný.
U nás máte záruku prístupu priateľského k deťom, ktorý sa snúbi s vysokou odbornosťou. U nás máte istotu, že vaše dieťa je v naozaj dobrých rukách dobrého lekára.

Nadštandardná starostlivosť v oblasti sonografia

Okrem skúseností lekára priebeh vyšetrenia pozitívne ovplyvňuje najmodernejšie prístrojové vybavenie, ktoré je pre vás a vaše dieťa k dispozícii na poliklinike Dr. Martinko.
Naše služby môžu využiť aj rodičia a deti, ktorí nie sú zaevidovaní na poliklinike Dr. Martinko. Podmienkou je žiadanka na USG vyšetrenie.

Termín získate vyplnením objednávkového formulára alebo na čísle +421 902 605 900.


Vážime si váš čas

Vážime si váš čas, a preto vás a vaše deti objednávame na vopred dohodnutý termín. Objednať sa môžete jednoducho – telefonicky alebo online.

X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať