ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator
Milí rodičia, naša ambulancia chirurgie momentálne nemôže z dôvodu obmedzených kapacít prijímať nových pacientov. Toto opatrenie platí do odvolania, o zmenách vás budeme včas informovať. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Detská chirurgia

Milí rodičia, naša ambulancia jednodňovej chirurgie momentálne nemôže z dôvodu obmedzených kapacít prijímať nových pacientov. Toto opatrenie platí do odvolania, o zmenách vás budeme včas informovať. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Prvé návštevy lekára-špecialistu sú v našom živote dôležitým míľnikom pre vznik pozitívneho vzťahu k starostlivosti o svoje zdravie. Ambulancia detskej chirurgie v rámci špecializovanej kliniky Doktor Martinko poskytuje preventívnu, diagnostickú aj liečebnú starostlivosť najmenším pacientom v stave, ktorý vyžaduje chirurgické riešenie.

Hravé prostredie ambulancie s odborným chirurgickým tímom

Strach či až trauma z vyšetrenia u našich najmenších najčastejšie pramení z neistoty v očakávaniach, neznámeho prostredia a nedostatočne citlivého prístupu odborníka. Preto sme spojili hravé prostredie pre podporu fantázie detského pacienta, špeciálne školený tím odborníkov na prácu s deťmi, individuálny prístup aj moderné vybavenie, aby sme tak vytvorili chirurgickú ambulanciu, v ktorej vyšetrenie neznamená automaticky stres pre vaše dieťa. Naopak, dieťa sa u nás cíti tak príjemne a uvoľnene, nakoľko to jeho zdravotný stav dovoľuje a po ošetrení odchádza spokojné a dôverujúce.

V presnom plánovaní termínu vyšetrenia a zároveň v najmodernejších medicínskych postupoch myslíme aj na rodičov, pre ktorých býva vyšetrenie často psychicky rovnako zaťažujúce. V špecializovanej klinike Doktor Martinko je samozrejmosťou vnímať a starať sa aj o potreby a prežívanie rodičov.

Nadštandardná starostlivosť v oblasti chirurgie

Ak hľadáte nadštandardnú starostlivosť pre vaše deti a odborníka pri riešení problematických znamienok, novorodeneckého pupka alebo vás trápia zarastené nechtíky, pruh (hernie) či iný zdravotný problém, u nás máme k dispozícii tím špecialistov vrátane anesteziológa. Vyšetrenie aj prípadný chirurgický zákrok prebiehajú v pokojnej a priateľskej atmosfére. Vďaka špeciálne vyškolenému personálu a najmodernejšiemu technickému vybaveniu sú všetky nutné zákroky robené citlivo, ale efektívne, s minimom vedľajších účinkov a s čo najkratšou možnou dobou rekonvalescencie.

Neodkladajte zbytočne chirurgické zákroky vašich detí na neskôr. V našej ambulancií sa radi postaráme o ich zdravie. Objednajte sa pomocou formulára alebo telefonicky.


Vážime si váš čas

Vážime si váš čas, a preto vás a vaše deti objednávame na vopred dohodnutý termín. Objednať sa môžete jednoducho – telefonicky alebo online.

X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať