ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator
Milí rodičia, momentálne nemôže z dôvodu obmedzených kapacít prijímať nových pacientov. Toto opatrenie platí do odvolania, o zmenách vás budeme včas informovať. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Potrebuje vaše dieťa operačný zákrok? U nás ho môže absolvovať bez toho, aby strávilo čo len jedinú noc v nemocnici a odlúčené od rodičov. Jednodňovú zdravotnú starostlivosť v odbore detská chirurgia a jednodňovú zdravotnú starostlivosť v odbore detská urológia sme na poliklinike Dr. Martinko otvorili preto, lebo vieme, aké náročné je nielen pre deti, ale aj ich rodičov odlúčenie v prípade chirurgického zákroku. Pokiaľ to situácia, zdravotný stav a druh výkonu dovoľujú, je oveľa lepšie riešenie jednodňová chirurgia.

Stabilita a bezpečie rodinného prostredia


Naše skúsenosti potvrdzujú, že stabilita a bezpečie rodinného prostredia majú zásadne pozitívny vplyv na priebeh a dĺžku rekonvalescencie detského pacienta. Kombinácia individuálneho prístupu našich lekárov s osvedčeným medicínskym postupom a s pomocou najmodernejšieho prístrojového vybavenia a následná domáca starostlivosť s možnosťou okamžitého kontaktovania lekára je to najlepšie, čo môže detský pacient dostať a čo mu pomáha rýchlo sa zotaviť a zabudnúť na akékoľvek zdravotné problémy.

Nemocnica, ktorá nevyzerá ako nemocnica

Poliklinika Dr. Martinko disponuje niekoľkými odbornými ambulanciami špecializujúcimi sa na problémy detí, ale vôbec nevyzerá ako nemocnica. Je to preto, aby sme minimalizovali mieru stresu, ktorý môže u dieťaťa, ale aj jeho rodičov vyvolať návšteva zdravotníckeho zariadenia. Ambulancia jednodňovej chirurgie dokonale zapadá do nášho konceptu hravého prostredia, kde sa o detských pacientov stará tím odborníkov, ktorí okrem svojej špecializácie ovládajú aj špecifický prístup, ktorý potrebujú detskí pacienti.

Nadštandardné riešenie malých aj veľkých problémov

Jednodňová chirurgická ambulancia polikliniky Dr. Martinko je tu pre detských pacientov, ktorí potrebujú odstrániť znamienka, zarastený necht, absolvovať operáciu pupočnej alebo slabinovej hernie (pruh), odstrániť odumreté tkanivo (nekrektómia), hemangióm, lymfangióm, granulóm pupka, alebo akýkoľvek urologický zákrok, napríklad operatívne odstrániť problém s predkožkou (repozícia parafimózy) ale aj zákroky potrebné na diagnostickú biopsiu kože, podkožia, svalov, lymfatických uzlín či výmenu sadry v anestézii.

Zoznam úkonov, ktoré zvládajú naši detskí chirurgovia

v spolupráci s detským anestéziológom a ďalšími lekármi špecialistami, je oveľa dlhší.
Prostredníctvom registračného formulára alebo telefonicky sa na nás môžete s dôverou obrátiť s akoukoľvek otázkou, aby ste sa dozvedeli, ako dokážeme riešiť zdravotný problém vášho dieťaťa v čo najkratšom možnom čase, bez stresu a, pokiaľ je to možné, aj bez bolesti.


Vážime si váš čas

Vážime si váš čas, a preto vás a vaše deti objednávame na vopred dohodnutý termín. Objednať sa môžete jednoducho – telefonicky alebo online.

X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať