ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Pediatria

Výber pediatra je pre rodičov vždy zodpovedná úloha. Jeho profesionalita a empatia totiž mnoho rokov ovplyvňuje nielen zdravotný stav malého pacienta, ale aj kvalitu života celej rodiny. My v poliklinike Dr. Martinko vieme, že láskavosť a trpezlivosť nie je u každého odborníka samozrejmosťou a najbližší lekár nemusí byť ten najlepší, preto myslíme aj na to, čo je pre vás po narodení dieťatka nové a neznáme. Pokojne sa k nám po predchádzajúcej dohode príďte o všetkom presvedčiť osobne ešte pred pôrodom. Nie je totiž nič vzácnejšie ako vaša dôvera v bezpečnosť a lekárske postupy odborníka, ktorému svoju ratolesť po narodení zveríte.

Profesionalita a príjemné prostredie

Všeobecná ambulancia pre deti a dorast v rámci polikliniky Dr. Martinko predstavuje ambulanciu prvého kontaktu a zabezpečuje prevenciu, diagnostiku aj liečbu ochorení detí do veku 18 rokov a 364 dní. Skúsení lekári s medicínskou praxou u nás ordinujú počas celého dňa a naša ambulancia sa nachádza v bezbariérovom nadštandardnom prostredí s bezproblémovým parkovaním. Deťom rozumieme, preto sa už po vstupe do čakárne ocitnete v ich svete, ktorý podnecuje k hre a úsmevu. V liečbe nám totiž okrem vašej dôvery a vedomostí lekárov pomáha to, ak dieťatko netrpí strachom, preto k vyšetreniam pristupujeme trpezlivo a empaticky.

Nadštandardná starostlivosť o vaše dieťa

Pediatrická ambulancia detskej kliniky Dr. Martinko poskytuje v rámci komplexnej starostlivosti najmodernejšie postupy. Samozrejmosťou je CRP vyšetrenie, ktoré pomáha stanoviť správnu diagnózu a liečbu bez antibiotík, vyšetrenie Hb z kapilárnej kvapky krvi, rýchly test na odhalenie streptokoka ako aj Ag testy na COVID–19, PCR testy na Covid-19 či ultrasonografické vyšetrenie. Výhodou ambulancie je aj bezprostredná blízkosť ďalších pediatrických špecialistov s moderne vybavenými ambulanciami v rámci kliniky.

Návšteva detského lekára bez stresu

Vďaka odbornosti nášho pediatrického tímu a špičkovému technickému vybaveniu prebiehajú všetky vyšetrenia aj nutné zákroky rýchlo, ale citlivo, s minimálnou bolestivosťou a neinvazívne.

Ak hľadáte spoľahlivého pediatra, na ktorého sa môžete obrátiť v každej situácii, vyberte si lekára z detskej kliniky Dr. Martinko. Ako rodič tak máte záruku, že vám bude okamžite poskytnutý individuálny prístup, ktorý potrebuje práve vaše dieťa. Viac o tom, prečo rozumieme detskému svetu, si môžete vypočuť v podcaste Dr. Martinko, ktorý prináša aktuálne informácie a zaujímavosti nielen pre rodičov.


Vážime si váš čas

Presné plánovanie termínu vyšetrenia a moderné prístrojové vybavenie nám umožňujú minimalizovať čas potrebný na určenie správnej diagnózy a nastavenie liečby. To prináša úľavu aj rodičom, pre ktorých býva neraz vyšetrenie alebo choroba dieťaťa zaťažujúca. Aj počas vážnejších ochorení poskytujeme rýchlu a odbornú pomoc pediatra bez čakania, a tak znižujeme riziko hospitalizácie či ďalších následkov. Objednajte sa jednoducho prostredníctvom formulára alebo telefonicky a my sa postaráme o všetko ostatné.

Rodičia, ktorí si vybrali detskú kliniku Dr. Martinko, si pre svoje dieťa zvolili individuálny prístup lekárskeho tímu a pracovisko s najmodernejším prístrojovým vybavením, teda nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, ktorú si zaslúži každé dieťa.

X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať