ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Aké benefity získam predregistráciou svojho dieťaťa na pediatiu?

Magazín
Aké benefity získam predregistráciou svojho dieťaťa na pediatiu?

Predregistráciou vášho dieťaťa do pediatrickej ambulancie detskej polikliniky Dr. Martinko a zaplatením ročného registračného poplatku 199 € získavate balík benefitov.

Nadštandardná starostlivosť o vaše dieťa

Rodičia, ktorí si vybrali detskú kliniku Dr. Martinko, si pre svoje dieťa zvolili individuálny prístup lekárskeho tímu a pracovisko s najmodernejším prístrojovým vybavením, čo je zárukou maximálne pohodlných vyšetrení a zákrokov bez nutnosti hospitalizácie.

Presný termín a čas objednania

Vážime si váš čas, pretože vieme, že rodičia ho nemajú veľa. Pre registrovaných pacientov  zabezpečujeme komplexný manažment klienta od predregistrácie až po presné plánovanie termínu vyšetrenia vášho dieťaťa. Objednajte sa jednoducho prostredníctvom formulára alebo telefonicky a my sa postaráme o všetko ostatné. 

Príjemné prostredie

Deťom rozumieme, preto sa už pri vstupe na našu polikliniku ocitnete v ich svete, ktorý podnecuje k hre a úsmevu. Naša čakáreň je vybavená interaktívnymi hračkami pre tých najmenších, ale na svoje si prídu aj staršie deti, ktoré si pri čakaní radšej zahrajú Xbox.

Myslíme aj na rodičov, preto pred našou detskou poliklinikou nájdete vyhradené parkovacie miesta.

Výhody pre celú rodinu

V rámci registračného balíka Dr. Martinko získava výhody nie len vaše dieťatko, ale i celá rodina. Objednávanie a manažment termínov celej vašej rodiny máte pod jedným telefónnym číslom +421 902 605 900, na ktorom vám poskytne podporu naše callcentum.  Pre dospelých sú k dispozícii služby Zubnej kliniky Dr. Martin, kde nájdete všetko pre váš chrup pod jednou strechou.

X
Registrujte vaše dieťa na pediatriu
Registrovať